Kapalı Pazar Alanına Zarar Verdiler — Hal Kompleksi — Niğde Belediyesi

Kapalı Pazar Alanına Zarar Verdiler

Niğde Belediyesi tarafından yapılan kapalı Pazar alanlarından biri olan Pazartesi Pazarının çatı kısmını taşıyan çelik kolonların cıvatalarını söktüler.

2009 yılından bugüne Niğde’de ilk olarak adlandırılan hizmetten biri olan kapalı Pazar alanlarının oluşturulması ile vatandaşın alışverişini rahat bir şekilde yapması sağlanırken, Pazar esnafının da yağmurlu ve güneşli havalardan etkilenmeden tezgâhını açmasını sağlandı.

Her hizmette olduğu gibi Niğde’de yaşayan herkesin ihtiyaçlarına çözüm getirmek için 3,5 yılda sayısız hizmetlere imza atan Niğde Belediyesi, çalışmalarını halktan aldığı destek ile gece gündüz sürdürüyor. Yapılan hizmetlerin halka ait olduğu bilinciyle hareket eden ve çalışmalarını kısa süre içerisinde tamamlayıp kullanıma sunan Niğde Belediye Başkanlığının yaptırdığı Pazartesi Pazarına zarar verilmesi halktan tepki topladı.

Pazartesi Pazar alanında çatı kısmını taşıyan çelik kolonların beton bağlantısında yer alan cıvataları söken kendini bilmez kişi veya kişilere tepkisini dile getiren vatandaşlar ve Pazar esnafı, halkın pazarıyla yine halk için yapılan bu ve buna benzer hizmetlere zarar verenleri kınıyoruz. Halkımız yapılan hizmetlere sahip çıkıyor çıkması da gerekir. Çünkü bu hizmetler sonuçta halka ait dediler.

Niğde Belediyesinden yapılan açıklamada ise belediye hizmetlerine zarar verenlerin tespiti halinde polise veya zabıta birimlerine haber verilmesi istendi.

İletişim

Telefon


0388 232 35 99


Fax


0388 232 35 99


İşletme Müdürü


Abdullah AKDOĞAN


İşletme Sorumlusu


Hakan ECEMİŞ


Sosyal Ağlar


Facebook - Twitter

Linkler


Niğde Belediyesi 5957 Sayılı Hal Yönetmeliği
Gümrük ve Ticaret Bakanlığı
Niğde Belediyesi